NOVOROZENCI
Fotografování novorozenců je ideální do deseti, maximálně čtrnácti dnů od narození.  Proto je vhodné se objednat nejlépe 1-2 měsíce před plánovaným termínem porodu, abych s vámi přibližně na tento termín počítala, konkrétní den si poté potvrdíme telefonicky nebo emailem hned po narození miminka.
Miminka fotím ve svém domácím ateliéru s využitím přirozeného denního světla. V ateliéru mám dostatek oblečků, čepiček a rekvizit, ze kterých si budete moci vybrat.  Pokud z nějakého důvodu nemůžete dorazit ke mně do ateliéru, je možné se domluvit na focení u vás doma. V jarních nebo letních měsících je možné fotit novorozence venku na zahradě a z pohledu fotografa budu vždy preferovat tuto možnost (samozřejmě pokud je dostatečně teplo). Rozhodnutí zda fotit venku nebo v ateliéru je samozřejmě na vás.
Focení novorozenců může trvat až čtyři hodiny. Je třeba počítat s přestávkami na kojení, přebalování, uspávání, převlékání, atd.
Doporučení na vhodné oblečení pro focení v ateliéru / exteriéru a další tipy co vzít s sebou, vám zašlu emailem před termínem našeho fotografování.
© 2017 - Tee Pee Photography